...

O nas

Malec-Pompy

  • MALEC-POMPY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Zajmujemy się doborem i sprzedażą pomp stacjonarnych, zatapialnych, głębinowych, obiegowych, zestawów hydroforowych, naczyń przeponowych i ocynkowanych, a także szerokiej gamy akcesoriów.
  • Nasza oferta skierowana jest do firm handlowych, instalacyjnych, a także do indywidualnych klientów. Reprezentuje ogromną różnorodność typów i parametrów technicznych, spośród których najbardziej rozbudowaną grupę produktów stanowią pompy zaopatrujące indywidualne gospodarstwa, domy jedno- i wielorodzinne w wodę pitną, a także pompy stosowane w rolnictwie, budownictwie i przemyśle.

100
Satysfakcji
10
Expertów
150
Nagród
Naszym klientom zapewniamy:
  • fachowe doradztwo, indywidualny dobór pomp
  • szeroką gamę produktów najwyższej jakości oraz produktów charakteryzujących się korzystnym stosunkiem jakości do ceny
  • doskonałe zaplecze magazynowe i rozbudowaną bazą transportową, gwarantujące szybką i terminową obsługę
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • stały dostęp do części zamiennych
ZASADY SPRZEDAŻY:

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Przy zamówieniach nie stawiamy wymagań ilościowych, jednakże przy większych zakupach gwarantujemy możliwość negocjacji cen. Towary dostarczamy bezpośrednio do klienta własnym transportem lub korzystając z usług firm spedycyjnych. Stałym odbiorcom udzielamy rabatów i odroczonych terminów płatności.

OBSŁUGA SERWISOWA:

Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszej ofercie, podlegają obsłudze serwisowej (gwarancyjnej i pogwarancyjnej). Naprawy realizowane są bezpośrednio przez nasz serwis, z siedzibą w Sieprawiu (15km od centrum Krakowa). Produkty objęte są gwarancją 12 lub 24 miesięczną, w zależności od typu i producenta. W przypadku reklamacji każdorazowo zalecamy konsultację z siedzibą firmy (z pominięciem sklepu).

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta. Staramy się to osiągnąć poprzez stałe umacnianie swojej pozycji na rynku i doskonalenie swoich wyrobów. Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z klientami, służąc im poradą przy rozwiązywaniu problemów i doborze odpowiedniego dla nich urządzenia.

Firma

Nasz cel

Naszym celem jest być liderem rynku wszelakich urządzeń do pompowania cieczy.

Chcemy aby klienci otrzymywali od nas rozwiązania swoich problemów i aby polecali te rozwiązania innym. Osiągając ten cel, dążymy do zdobycia pozycji wiodącego dostawcy technologii i wiedzy w wybranych produktach pompowych

Tworzymy wartości dla interesariuszy firmy poprzez optymalne wykorzystanie istniejącego potencjału oraz realizację projektów rozwojowych.

10
Specjalistów
Którzy chętnie wykorzystają swoją wiedzę i pomogą w nagłych wypadkach
30000
Zadowolenie firm
Współpracujemy z wieloma podmiotami na różnych płaszczyznach, dlatego cenimy sobie jakość i podnoszenie naszej pracy.
30
Lat na rynku
Swoim doświadczeniem jesteśmy pionerami w doborze pomp.

Wszystkim klientom i partnerom dziękujemy za okazane zaufanie oraz zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.

Copyright © Malec-Pompy Sp. z o.o. Sp.k. - Wszystkie prawa zastrzeżone