Adres

Malec-Pompy Sp. z o.o. Sp.k.
32-447 Siepraw, ul. Jana Pawła II 23a

Infolinia

(12)-270-49-48

Adres e-mail

Dyrektor handlowy

Andrzej Dominiak
E-mail :
andrzej.dominiak@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 35

Dział obsługi klienta

Piotr
E-mail :
piotr@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 23
Tel. kom. : 605-992-173

Witold
E-mail :
witek@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 24
Tel. kom. : 516-175-064

Karol
E-mail :
karol@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 25
Tel. kom. : 695-192-033

Łukasz
E-mail :
lukasz@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 26

Przedstawiciele

Sławomir
E-mail :
slawomir@malec-pompy.pl
Tel: 695-455-455

Marcin
E-mail :
marcin@malec-pompy.pl
Tel: 726-666-680

Artur
E-mail :
artur@malec-pompy.pl
Tel: 723-455-150

Serwis

Katarzyna
E-mail :
katarzyna@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 21

Agata
E-mail :
serwis@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 22

Import-Export

Magdalena
E-mail :
magda@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 34

Agnieszka
E-mail :
agnieszka@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 33

Księgowość

Anna
E-mail :
ksiegowosc@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 32

Mapa Przedstawicieli Handlowych

Copyright © Malec-Pompy Sp. z o.o. Sp.k. - Wszystkie prawa zastrzeżone