Dyrektor handlowy

Andrzej Dominiak
E-mail :
andrzej.dominiak@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48

 

Dział obsługi inwestycjii

Dariusz Adamus
E-mail :
dariusz@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 26
Tel. kom. : 726-455-150

 

Dział obsługi klienta

Piotr
E-mail :
piotr@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 23
Tel. kom. : 605-992-173

Witold
E-mail :
witek@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 24
Tel. kom. : 516-175-064

Karol
E-mail :
karol@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 25
Tel. kom. : 695-192-033

Grzegorz
E-mail :
grzegorz@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 21

Przedstawiciele

Sławomir
E-mail :
slawomir@malec-pompy.pl
Tel: 695-455-455

Dawid
E-mail :
dawid@malec-pompy.pl
Tel: 725-280-400

PRZEDSTAWICIELE

Jakub
E-mail :
jakub@malec-pompy.pl
Tel: 725-280-200

Dział obsługi marketów

Magdalena
E-mail :
magda@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 34

 

Serwis

Kierownik serwisu
Paweł
E-mail :
serwis@malec-pompy.pl
Tel. kom. : 725-280-360

Katarzyna
E-mail :
serwis@malec-pompy.pl
Tel: (12) 256 57 31 wew. 41
Tel. kom. : 725-280-350

Agata
E-mail :
serwis@malec-pompy.pl
Tel: (12) 256 57 31 wew. 42
Tel. kom. : 781-333-777

Import-Export

Magdalena
E-mail :
magda@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 34

Agnieszka
E-mail :
agnieszka@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 33

Księgowość

Anna
E-mail :
ksiegowosc@malec-pompy.pl
Tel: (12) 270 49 48 wew. 32

Mapa Przedstawicieli Handlowych

Copyright © Malec-Pompy Sp. z o.o. Sp.k. - Wszystkie prawa zastrzeżone